Hakkımızda

MVS Otomotiv ”, motor ömrünü uzatan hava ve polen filtrelerinde en kaliteli hammaddeleri kullanır. Bunun yanında, yurtdışı tesislerimizde üretilen yağ ve yakıt filtreleri üst düzey kaliteye sahiptir.

Mvs otomotiv ”kaliteli ve zengin çeşitli filtre ürünleri ile iç piyasaya hâkim olmuştur. Ayrıca otomotiv yan sanayi sektöründe yine “MVS ” filtre markası ile aranan bir firma konumuna gelmiştir.

Başta binek araba olmak üzere, hafif ticari araçlarında hava, polen, yağ ve yakıt filtresi stoklarımızda mevcuttur. Ürünlerimizin kalitesi, motor ömrünü uzatacak şekilde tasarlanmıştır. Piyasaya sunduğumuz filtrelerin öncelikli olarak kaliteli olmasına özen gösteriyor, üretimimizi de bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti, MVS Filtre olarak önem verdiğimiz değerlerdendir. Bunun için satış bölümünde çalışan arkadaşlarımızı itina ile seçiyor ve sahip oldukları bölge müşterilerinin menfaatlerini gözetmelerini sağlıyoruz.

İlke olarak « müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi» benimsemiş olan firmamız, daha nice yıllarda “MVS Filtre” marka ürünleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.